Port.forumgreek.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Να φοβάστε την Ελευθερία. Αυτό θέλουν ...(vid)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Port Admin
Port Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 2651
Πόντοι : 6380
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2017
https://port.forumgreek.com

ΔημοσίευσηPort Admin Δευ Σεπ 18, 2017 11:15 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Ναι....το ξέρω, το ξέρω...Το μεγαλύτερο έγκλημα είναι... το να καλείς να γίνουν όλοι ανεξάρτητοι και ελεύθεροι... Να μιλάς για το χάος και αλληλοσκοτωμούς.. Απλά δεν γνώριζα το τι έκανα...τώρα καταλαβαίνω αφήστε με και θα πω όλη την αλήθεια σε όλους.

ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ?! Πιστεύατε στ' αλήθεια ότι η δουλειά μου είναι, να ξυπνήσω μέσα σας την ανεξαρτησία!? Καλά.. είστε τελείως ηλίθιοι?! Οι μάζες πρέπει να είναι υποδουλωμένες, να τρέφονται με παραισθήσεις και τρόμο. Με λάθος χρήση της ελευθερίας, αυτή θα σας ξεσκίσει. ΝΑ ΦΟΒΑΣΤΕ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ!!! Να φοβάστε. Σωστά τα είπα όλα? Ε?

Η ιδέα είναι απλή. Το σύστημα σας ελέγχει από την στιγμή που όλοι είσαστε ίδιοι. Αλλά εάν ο καθένας αρχίσει να σκέφτεται έκτος σχεδίου, τότε του συστήματος δεν θα υπάρχουν αρκετά χέρια, μέθοδοι και κανόνες για να σας τιμωρήσουν όλους.

Εσείς διαιρείστε μεταξύ του ρομαντισμού της αντίστασης και της θέλησης της προσαρμογής για την επιβίωση.

ΝΑ ΦΟΒΑΣΤΕ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 


__________________
Download: Για να δείτε το κρυφό περιεχόμενο θα πρέπει να σχολιάσετε.


To see hidden content you should comment.




Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να απαντήσετε

Προκειμένου να απαντήσετε πρέπει να είστε μέλος.

Δημιουργία Λογαριασμού

Ενταχθείτε στην κοινότητά μας δημιουργώντας έναν λογαριασμό. Είναι πανεύκολο!


Δημιουργία ενός νέου Λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό; Κανένα πρόβλημα, συνδεθείτε εδώ.


Σύνδεση

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης